Saturday, June 15, 2024
spot_img

KAMPIONAT E SHKËNDIJËS SOT NISIN PËR KAMPIONATIN BALLKANIK NË KARATE PËR FËMIJ I CILI MBAHET NË STAMBOLL TË TURQIS.

Kemi punuar shumë dhe shpresojm që të kthehemi me sukses shumë të mirë.

Ekipi i resprezentacionit të Federatës së Karatesë së Maqedonisë Veriut në Kampionatin Ballkanik:

 

 

 1. Vegim Murati Seleksionues (trajner) i reprezenatacionit të FKMV.
 2. Veton Murati Refer në K. Ballkanik nga FKMV
 3. Erjona Emini
 4. Isa Selimi
 5. Buna Sherifi
 6. Agan Idrizi
 7. Erina Loki
 8. Elion Demiri
 9. Elion Demiri
 10. Egzona Ferati
 11. Vesa Ajredini

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT