Sunday, July 14, 2024
spot_img

Kasami: Përfshirja e ASH-së tregon vendosmërinë, frymën revolucionare dhe vullnetin për ndryshim të popullit shqiptar

Lideri i Besës, Biljal Kasami, pas nënshkrimit të Deklaratës së Unitetit, tha se përfshirja e Aleancës për Shqiptarët në koalicion tregon vendosmërinë, frymën revolucionare dhe vullnetin për ndryshim të popullit shqiptar.

“Të jeni të sigurt se vendimi juaj për të qenë pjesë e këtij procesi është i vlefshëm”, tha Kasami.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT