Tuesday, June 18, 2024
spot_img

Kështu duket shtëpia e Big Brother Vip 3 (FOTO)

Sonte (e shtunë) ka nisur nata e parë e edicionit të tretë të spektaklit të shumë pritur, Big Brother VIP Albania.
Spektakli ka nisur nën moderimin e Ledion Liços

Opinionistët e këtij edicioni të Big Brother VIP Albania do të Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj.

Opinionistët e këtij edicioni të Big Brother VIP Albania do të Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT