Tuesday, June 18, 2024
spot_img

Kiko Naumovski është rikthyer te Shkupi, vjen edhe Xhemal Ibishi

Portieri me eksperiencë Kristian Naumovski kthehet  sërish do të veshë fanellën e Shkupit. Këtë thuajse e ka konfirmuar edhe klubi duke publikuar një foto të dizenjuar ku shkruan “Kiko është kthyer në shtëpi”.

Kristian Naumovski ishte pjesë e Shkupi për tre sezone dhe veshi shiritin e kapitenit, dhe më pas ai shkoi në Singapor, në Klubin DPMM.

Naumovski filloi karrierën e tij në Rabotnicki, ai gjithashtu luajti për Levski, Dinamo Bukuresht, Pegasus, Balzan, Birkirkara.

Në Shkupi duhet të mbërrijë edhe anësori Xhemal Ibishi, i cili u nda me Tikveshin dhe së shpejti pritet të promovohet si një shtesë e re e skuadrës nga Çairi.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT