Saturday, April 20, 2024
spot_img

Koalicioni VLEN hapi shtabin në Strugë

Me pjesëmarrjen e krerëve të koalicionit VLEN dhe qindra aktivistëve e mbështetësve të këtij koalicioni, hapëm sot shtabin zgjedhor në Strugë.
Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, theksoi para struganëve se VLEN tashmë është përfaqësuesi legjitim i shqiptarëve, pasi BDI-ja e braktisi kampin politik shqiptar dhe po kërkon shpëtimin në koalicione multietnike.
Prezenca masive e struganëve e dëshmon se Struga është e etur për ndryshim.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT