Wednesday, April 17, 2024
spot_img

KQRMV Xhaferi në shënimin e „Ditës së mësuesit” do të qëndroj në Fshatin Forinë, Gostivar

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, më 07.03.2024 (e enjte), në ora 10:00, do të marrë pjesë dhe do të drejtohet me rastin e shënimit të „Ditës së mësuesit” në SH.F “Forina”, në Fshatin Forinë, Gostivar.

Më pas, Kryeministri Xhaferi, në ora 14:00, do të marrë pjesë dhe do të drejtohet në Akademinë solemne me rastin e shënimit të “Ditës së mësuesit” në Universitetin e Tetovës.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT