Wednesday, April 17, 2024
spot_img

KUMTESË/Aktivistë të Studeniçanit bëjnë Syfyr me Izet Mexhitin

Aktivistë të Studeniçanit bëjnë Syfyr me Izet Mexhitin

Pas iftarit madhështor me mbi 600  pjesmarrës të Sarajit, kryetari Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti u prit po ashtu nga mbi 100 simpatizantë dhe aktivistë të LD-së në Studeniçan.

Përbrenda një dite, Mexhiti pritet rekord nga qindra aktivistë, duke i dhënë mbështetje të fuqishme subjektit të tij dhe koalicionit VLEN!

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT