Saturday, June 15, 2024
spot_img

Lajme e fundit: Grabitja me armë e një banke në Aeroport

Është grabitur një bankë në qendrën tregtare “Skopyanka”, mëson “Skopje1”.

Sipas dëshmitarëve okularë, grabitja me armë ka ndodhur në filialin ku ka hyrë një person me helmetë dhe më pas është larguar me çantë shpine në drejtim të panjohur jozyrtarisht.

Është aktivizuar sistemi i sigurisë, pas së cilës u tentua për kapjen dhe nënshtrimin e menjëhershëm të tyre.

“Shkupi1” ka kërkuar detaje nga MPB, nga ku presim përgjigje.

Më shumë informacion së shpejti.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT