Saturday, April 20, 2024
spot_img

Lëvizja BESA mbajti mbledhjen e Kuvendit Qendror në Tetovë

Në selinë e Lëvizjes BESA në Tetovë u zhvillua mbledhja e Kuvendit Qendror, ku përveç aktualitetit politik në këtë Kuvend u fol edhe rreth përgaditjeve për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare.

 

Gjithashtu, në mbledhjen e Kuvendit Qendror u autorizua kryetari i partisë, Bilall Kasami, që në bashkëpunim me partnerët e koalicionit opozitar VLEN të bëj përpilimin e listës së kandidatëve për deputet.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT