Wednesday, April 17, 2024
spot_img

Liderët e LEN-it u takuam me Kurtin dhe Osmanin

Drejtuesit e tjerë të koalicionit VLEN, ishin në Prishtinë si mysafirë të presidentes Vjosa Osmani, kryeministrit Albin Kurti dhe kryeparlamentarit Glauk Konjufca në shënimin e 16-vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës.
Kjo ishte edhe një mundësi për t’u takuar me drejtuesit e shtetit të Kosovës, për ta uruar festën dhe për të bashkëbiseduar me ta.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT