Saturday, May 18, 2024
spot_img

Lloga: A do të vazhdojë Hristjan Mickovski të përcaktojë hapat politikë të Taravarit?

A do të vazhdojë Hristjan Mickovski të përcaktojë hapat politikë të Taravarit?

Është për të ardhur keq se si një shqiptar dhe një ish-kryetar partie, ish-kandidat për president, po lëviz me saktësi sipas manualit të VMRO-së.
Fal Zotit, deputetëve, anëtarëve e aktivistëve të saj, ngjyrat e Aleancës për Shqiptarët nuk u ndyen me veprimatari kuslinge. Thirrje të gjithë atyre që u mashtruan në pjesën e parë, të japin përgjigjen me votë duke përforcuar digën e Frontit Europian kundrejt çfarëdo politike regresive e antiperëndimore.

Sa më i madh Fronti?? aq më të rëndësishëm shqiptarët?? dhe bashkqytetarët e tyre turq?? boshnjak?? rom e maqedonas??

#PoEuropës
#FrontiEuropian
#ALEANCApërSHQIPTARËT

– Krenar Lloga, Sekretar Gjeneral i ASH

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT