Wednesday, April 17, 2024
spot_img

Lulzim Selimi nga Tetova i bashkohet Lëvizjes BESA dhe frontit opozitar

Kumtesë nga Levizja Besa:
Beteja konstante e tij është kauza për përmirësimin e jetës së qytetarit të Tetovës, si në aspektin socio-ekonomik, po ashtu edhe në aspektin arsimor. Bashkëorganizatorë, e kontribues i shumë protestave të ndodhura në qytetin e Tetovës. Duke filluar me protesta kundër ndotjes së ajrit, dhe duke vazhduar me pothujase çdo protestë që do t’i sillte dobi qytetit dhe qytetarëve tanë. Lulzim Selimi gjithashtu është autor i librit të quajtur “PARIMOLOGY”. Shkrimet e tij kan zënë vend nëpër revistat studentore, disa prej tyre madje kanë edhe çmime të fituara. Kolumnet e tij nëpër gazetat online, janë të karakterit senzibilzues.
Lulzimi është tash e gjashtë vite është anëtar i një shoqate humanitare që ndihmon qytetarët tanë në nevojë dhe studentët.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT