Monday, June 24, 2024
spot_img

Magjistri dhe aktivisti i sektorit civil Jasir Asani i bashkohet LD-së së Izet Mexhitit

Që në themelim të Lëvizjes Demokratike, kryetari Izet Mexhiti u zotua që ndryshimin do ta bëjmë të gjithë bashkërisht, duke qenë maksimalisht të hapur për kuadro të ri, të pastër e profesional.

 

I tillë është Jasir Asani, magjsitër në marrëdhënie ndërkombëtare, i angazhuar në sektorin civil, i cili në të kaluarën ka shërbyer edhe si demonstrator në Universitetin “Nënë Tereza” dhe ka qenë kryetar i Unionit të Nxënësave Shqiptar dhe sekretar i Forumit Rinor Shqiptar.
Mirë se vjen Jasir në familjen e Lëvizjes, të bashkuar të kontribojmë për ndryshimin e shumëpritur tek populli shiqptar në RMV.
NDRYSHIMI PO VJEN!

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT