Friday, July 19, 2024
spot_img

Më 9 janar, Dodik do të festojë ditën e Republika Srpska, rajoni para destabilizimit

Protestat në Sarajevë, urimet e politikanëve pro-serbë dhe pro-rusë nga rajoni dhe njoftimet për një fjalim të ri nxitës të Dodik janë pritjet e deritanishme nga ngjarja që do të zhvillohet pasnesër në Bosnje dhe Hercegovinë.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT