Monday, May 20, 2024
spot_img

Me diell dhe e ngrohtë, temperatura deri në 28 gradë

Sot do të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët nga jugu. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 2 deri në 9, ndërsa ajo maksimale nga 22 deri në 28 gradë.

Mot i ngjashëm në Shkup me temperaturë minimale deri në 6 dhe maksimale deri në 28 gradë.

Periudha e motit me diell dhe të ngrohtë pritet të vazhdojë edhe në ditët në vijim, me vranësira lokale të ulëta deri në mesatare. Nga e enjtja do të fryjë erë mesatare nga veriu.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT