Saturday, April 20, 2024
spot_img

Me diell dhe ngrohtë deri në fund të javës

Temperaturat e mëngjesit do të jenë në interval prej 2 deri në 11, kurse maksimalet ditore do të arrijnë deri në 29 gradë.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT