Saturday, April 20, 2024
spot_img

Menduh Thaçi morri pjesë në iftar në Studeniçan

Sonte dega e PDSH-së në Karshiakë, organizoi iftar në Studeniçan për antarët dhe simpatizantët e kësaj dege, i pranishëm në këtë iftar ishte kryetari Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT