Saturday, April 20, 2024
spot_img

Misteri më i madh i Premier League: Anglia mendon se futbollisti është zhdukur, tifozët e Mançesterit janë të shqetësuar

Pas lëndimit, Tyler Malacia, mbrojtësi i majtë i Manchester United duket se është zhdukur nga Anglia dhe fansat janë të shqetësuar se ai nuk ka njoftuar asgjë në rrjetet sociale që prej 16 korrikut të një viti më parë.

Ndeshja e fundit me fanellën e Djajve të Kuq Malasia është luajtur më 28 maj 2023, kundër Fulham.

Më pas ai luajti 90 minuta dhe ndoshta askush nuk e priste që të kalonte gati një vit para se të kthehej sërish në fushë.

Tifozët që ndjekin veçanërisht atë që po bëjnë lojtarët e Mançesterit pohojnë se Malasia prej shumë kohësh nuk shihet në fotot e darkave të skuadrës, fotot e dhomës së zhveshjes apo në “Old Trafford”.

 

Çfarë thonë ata nga Manchester United?

Në një konferencë për shtyp të mbajtur më 15 mars 2024, u bë e ditur se Malasia po punon për rikthim dhe është afër rikuperimit të plotë.

Shumë besojnë se Djajtë e Kuq po fshehin se sa i rëndë është dëmtimi i holandezit, i cili në një kohë të shkurtër është bërë i preferuari i publikut.

Malasia është përfaqësuese e Holandës dhe para United ka luajtur për Feyenoord.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT