Friday, June 14, 2024
spot_img

Mot me diell këtë fundjavë, nga e hëna reshje shiu dhe bore

Në fillim të javës së ardhshme do të mbajë mot me vranësira të pjesshme me reshje të kohëpaskohshme bore në male dhe në vendet më të larta, sidomos në pjesët perëndimore ku do të formohet mbulesë e re bore.

Gjatë fundjavës do të mbizotërojë mot me diell me mëngjes të ftohtë dhe vranësira mesatare gjatë ditës. Në fillim të javës së ardhshme do të mbajë mot me vranësira të pjesshme me reshje të kohëpaskohshme bore në male dhe në vendet më të larta, sidomos në pjesët perëndimore ku do të formohet mbulesë e re bore. Në zonat më të ulëta reshjet do të jenë me shi dhe borë.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT