Sunday, July 14, 2024
spot_img

Moti po ndryshon – sinoptikanët kanë publikuar parashikimin e fundit

Me diell me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë mesatare deri e fortë nga perëndimi deri në jugperëndim, ndërsa në pjesët jugperëndimore dhe në pjesë të Povardarisë do të fryjë erë herë pas here e fortë (deri në 60 km/h).

Në Shkup me diell me pak vranësira. Do të fryjë erë mesatare, herë pas here e fortë nga drejtimi jugperëndimor.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT