Monday, May 20, 2024
spot_img

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare kryesisht nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 9, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 21 deri në 27°C.

Në Shkup me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët nga jugu. Temperatura minimale do të zbresë deri në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 26 gradë Celsius.

Në ditët në vijim do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT