Tuesday, June 18, 2024
spot_img

Mourinho do të jetë trajneri i ri i Barcelonës!?

Gjiganti italian Roma shkarkoi sot Jose Mourinhon pas disfatës ndaj Milanit, por menjëherë nisën spekulimet për të ardhmen e portugezit.

Mediat spanjolle shkruajnë se Mourinho mund të ulet në krye të Barcelonës, pasi gjiganti katalanas humbi nga Real Madridi në finalen e Superkupës pak ditë më parë dhe kjo tronditi besimin e drejtuesve te trajneri Xavi Hernandez.

Deri më tani në karrierën e tij, Mourinho ka drejtuar Chelsea, Inter, Real Madrid, Manchester United, Tottenham dhe disa skuadra portugeze.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT