Monday, June 24, 2024
spot_img

Muamed Amzaj sot u emërua koordinator i Lëvizjes Demokratike për Manastirin

Muamed Amzaj sot u emërua koordinator i Lëvizjes Demokratike për Manastirin. Emërimi i Amzajit u bë në koordinim me aktivin politik të LD-së në Manastir nga koordinatori i përgjithshëm Muhamet Ameti dhe me autorizimin e liderit Izet Mexhiti.

Amzaji është një njeri tejet i respektuar në Manastir, ndërsa me punën e tij të palodhshme dhe bashkë me aktivin e këtij rajoni, gjithsesi se do reflektojë ndryshimin e shumëpritur.
Nuk duhet harruar asnjëherë se zhvillimi i Manastirit tonë historik është obligim moral e kombëtarë, ndërsa Lëvizja Demokratike bashkë me strukturat e saja ka pikërisht këtë qëllim.
Ndryshimi po vjen!

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT