Tuesday, May 21, 2024
spot_img

Myftinia e Tetovës me në krye myftiun Selver Xhemaili publikon të hyrat e Sadakatul Fitrit dhe Zekatit

Myftinia e Tetovës në krye me Myftiun Dr,Selver Xhemaili për herë të parë bën publike të hyrat e  Sadakatul Fitrit dhe Zekatit të tubuara nga Xhamitë e Myftinisë të Tetovës.

Kumtesë nga Myftinia e Tetovës:

Myftinia e Tetovës, falënderon të  gjithë besimtarët që kontribuon në organizimin dhe tubimin e Sadekatul Fitrit dhe Zeqatit gjatë muajit të bekuar të Ramazanit. All-llahu xh.sh qoftë i kënaqur dhe ua pranoftë të gjitha adhurimet.

Me respekt,

Myftiu: Dr. Selver ef Xhemaili

 

 

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT