Saturday, April 20, 2024
spot_img

Myftiu i Tetovës, dr. Selver Xhemaili ligjëroi në namazin e teravisë në xhaminë e fshatit Bogovinë

VIZITË NË XHAMITË E FSH.BOGOVINË
\
Në kuadër të aktiviteteve të muajit tё bekuar tё Ramazanit, Myftiu i Tetovës, Dr. Hfz.Selver Xhemaili bashkë me referentët Idris ef Idrizin, Taxhedin ef. Hamidi si dhe imamin Muhamed ef. Berzati më 22.03.2024 në Namazin e Teravisë vizituan Xhamitë e Fsh. Bogovinë.
Falenderimet për mikëpritjen u takojnë hoxhallarëve Hakik ef Misimi, Ejup ef. Mazllami Vedat ef. Sadiki, Xhemaledin ef. Misimi si dhe këshilltarëve të dy xhamive.
Zoti ju bekoftë!

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT