Sunday, July 14, 2024
spot_img

Myftiu i Tetovës, dr. Selver Xhemaili mori pjesë në iftarin e shtruar nga Komuna e Bogovinës

Kryetari i Komunës së Bogovinës z.Besnik Emshiu shtroi iftar për të gjithë bashkëpunëtorët si dhe për hoxhallarët që gravitojnë në këtë komunë.

 

Të pranishmit i përshëndeti Kryetari i Komunës së Bogovinës z.Besnik Emshiu duke ju uruar muajin e Ramazanit.

Njëkohësisht edhe myftiu dr. Selver Xhemaili i përshëndeti të ftuarit në këtë ngjarje duke ju uruar muajin e bekuar dhe duke falenderuar Kryetarin e Komunës për organizimin e këtij iftari.

 

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT