Saturday, April 20, 2024
spot_img

Myftiu i Tetovës, Selver Xhemaili në kuadër të aktiviteteve për muajin e shenjt të ramazanit qëndroi në xhamin Gam Gam

Me rastin e muajit tё bekuar tё Ramazanit, muajit tё lirisë dhe shpresës Myftiu i Tetovës, Dr Selver Xhemaili në namazin e Teravisë me datë (17.03.2024)qëndroi në xhaminë Gam Gam.
Myftiu ligjëroi para Namazit të Teravisë.
Falemderojmë Hoxhallarët dhe besimtarët për mikpritjen e ngrohtë.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT