Sunday, July 14, 2024
spot_img

Naim Abazi i jep fund karrierës në volejboll

Loja e fundit si lojtar aktiv në karierën time!( nuk kisha dëshirë që lojën e fundit të karierës ta kem në teren mysafir ☹️)

Për shkaqe shëndetësore, realisht pas 25 viteve më duhet të tërhiqem si lojtar aktiv!

Ishte kënaqësi që karierën time e përfundoj me këtë fanelë ku fillova dhe nga 50 vjet të egzistimit të KV Shkëndija Tetovë, 25 vite 5️⃣shja e Shkëndijës kam qen unë.

Faleminderit të gjithëve që më kanë përkrahur, bashkëlojtarët, stafin e klubit, sponsorin tonë Kipper Market, lojtarin e 7 tonin Ballistet Tetove 1992 (Official) që kjo periudhë ishte plot emocione, mund dhe sakrificë.

Uroj suksese lojtarëve të rij që emrin SHKËNDIJA ta mbrojnë me dinjitet dhe krenari!

Do më mongojë ky emocion, por jeta vazhdon dhe bota është e të rinjëve…

Lamtumirë.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT