Sunday, July 14, 2024
spot_img

Ndryshim drastik i motit – Sinoptikanët kanë publikuar parashikim katërditor

Parashikimi për 19.02.2024
Temperatura minimale: -5°C deri 4°C
Temperatura maksimale: 10°C deri 17°C

Me diell me vranësira të ulëta deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi juglindor.

Parashikimi për 20.02.2024
Temperatura minimale: -2°C deri 7°C
Temperatura maksimale: 7°C deri 14°C

Pjesërisht me vranësira me reshje lokale të kohëpaskohshme shiu. Do të fryjë erë e lehtë nga veriu.

Parashikimi për 21.02.2024
Temperatura minimale: -1°C deri 5°C
Temperatura maksimale: 8°C deri 15°C

Pjesërisht me vranësira me periudha me diell, kurse në zonat malore me kushte për shfaqje të shiut të shkurtër. Do të fryjë erë e dobët kryesisht nga drejtimi verior.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT