Saturday, June 15, 2024
spot_img

Nëse Gashi ka thënë se atdheu i tij është Kosova, duhet të kërkojë falje, tha Mickoski

Nuk kam dëgjuar që kryeparlamentari Afrim Gashi të ketë deklaruar se atdheu i tij është Kosova, por nëse është kështu duhet t’u kërkojë falje qytetarëve, tha sot lideri i VMRO-DPMNE-së dhe mandati për përbërjen e Kuvendit. Qeverisë, Hristijan Mickoski në vilë Vodno ku mandatin ia dorëzoi presidentja e Maqedonisë, Gordana Siljanovska Davkova.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT