Sunday, May 26, 2024
spot_img

Një lojtar i Barcelonës kërcënohet nga pankina: Ju betohem se do ta godas Vinicius

Vinicius Junior sërish u përplas me disa nga lojtarët e Barcelonës dhe i provokoi me gjeste për 4:1 në momentet kur u bë bujë e madhe pranë vijës së jashtme, por para se të lindte ky tension, lojtarët në pankinë tashmë ishin tërbuar nga sjellja e brazilianit.

 

Vetë Vinny tha pas fitores se ndonjëherë e tepron me bisedat dhe diskutimet me rivalët e tij, por provokimet e tij standarde e çmendën Ferran Torresin.

Sulmuesi i lindur në Valencia u zëvendësua nga Xavi në pjesën e dytë dhe pak pasi u ul në stol, ai u kap duke i dhënë fjalët e mëposhtme Vinicius.

– Të betohem se do ta godas me grusht nëse vjen të më thotë diçka… Nëse ky idioti vjen të më thotë diçka, do ta godas aq fort sa do ta rrëzoj, – thotë Torres.

Ky regjistrim është publikuar nga televizioni i famshëm “Movistar”, i cili ka bërë të ditur se do të ndajë disa momente më interesante nga finalja e “El Clasico” që u luajt në Riad.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT