Wednesday, April 17, 2024
spot_img

Nuk kanë të ndalur aktivitet e myftiut të Tetovës, dr Selver Xhemailit me kabinetin e tij në muajin e shenjtë të Ramazanit

Në mesin e besimtarëve në xhaminë e fsh. Llacë.

 

 

Në kuadër të aktiviteteve të muajit tё bekuar tё Ramazanit, Myftiu i Tetovës, Dr. Hfz.Selver Xhemaili sonte më 24.03.2024 në Namazin e Teravisë vizitoi Xhaminë e Fsh. Llacë.

 

 

Falenderimet për mikëpritjen imamit të nderuar Bajram ef. Xhezairi si dhe këshillit të xhamisë.

 

 

Zoti ju bekoftë!

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT