Friday, July 19, 2024
spot_img

Përkrahje masive ndaj Taravarit, sonte (FOTO)

 

Kryetar të degëve, nëndegëve, aktivistë të ASH – së dhe qytetarë nga qytete të ndryshme të vendit po mblidhen përpara shtëpisë së kryetarit Arben Taravari në përkrahje të tij kundrejt zhvillimeve të fundit në ASH.

 

 

 

 

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT