Friday, July 19, 2024
spot_img

Presidentja Osmani: Krusha e Madhe – simbol i dhimbjes e i së vërtetës së Kosovës.

“Nga sot, kjo dhimbje dhe e vërtetë do të portretizohet në Muze, me rrëfimet e të mbijetuarve të masakrës dhe të familjarëve të viktimave e të të zhdukurve me dhunë. Lavdi të gjithë të rënëve për liri!”, ka shkruar Presidentja Osmani.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT