Wednesday, April 17, 2024
spot_img

Pse kaq shumë të rinj preken nga kanceri?

Mjekët onkologë janë nga ata mjekë që kanë parë gjithçka në praktikën e tyre, por për shumë prej tyre asgjë nuk i dobëson si kur shohin një të ri që diagnostikohet me një nga ato kancere që prekin zakonisht personat mbi 65 vjeç. Dikush do të mendonte për obezitetin, alkoolin, ushqimin e përpunuar… por jo, kanceri shpesh kapet nga njerëz të shëndetshëm dhe totalisht në formë, pa asnjë faktor rreziku për kancer.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT