Saturday, June 15, 2024
spot_img

“Psikiatria”, Zekolli ia kthen Taravarit: Lolo që shpëtimin e kërkon te Micko, VLEN është VMRO

Analisti politik, Arsim Zekolli i ka reaguar menjëherë kreut të Gostivarit, Arben Taravari pasi që ky tha se Zekolli është rast për psikiatri.

Sipas Zekollit, ky rast psikiatrik duke aluduar në Taravarin, kërkon shpëtimin tek Mickoski. Ai thotë se Taravari tashmë është shndërruar në një lolo që vet e pranon se ka marrëveshje.

Shton se komplet strategjia e VLEN-it është VMRO.

“Ky rasti psikiatrik, informaten e ka nga VLEN, nga dora e pare, nga nje nga liderat tuaj. Ky rast psikiatrik, nuk premton doreheqje e pastaj ik dhe kerkon shpetim te Micko. Ne fund, lolo, vet po pranon se ka marreveshje. PS. Dmth, gjith strategjia qenka “ishalla fiton Tramp, ishalla fiton LePen”. Thene shkurt, strategjia VLEN qenka komplet VMRO”, ka shkruar Zekolli./indeks.mk/

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0h16mLWfZydhTH16TuydVVN2hwnEDmsPdf1zT9nqjxG5qNAQ9fmhywA324sRiuZyzl&id=1285684484&mibextid=WC7FNe

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT