Tuesday, June 18, 2024
spot_img

Rakitiç ka uruar Perishiqin dhe më pas ka publikuar një foto që do ta çmendë edhe më shumë Splitin

Një nga ata që e uroi Ivan Perishiqin për transferimin ishte Ivan Rakitić, por me një “twist” të shtuar.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT