Friday, July 19, 2024
spot_img

Realizohet edhe një projekt tjetër i rëndësishëm në Tushemisht për turizmin (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama, ka prezantuar në rrjetet sociale një tjetër projekt të realizuar. Një tjetër mundës për ta shndërruar bregun e liqenit të Pogradecit në një magjepsje panoramike. Një tjetër shkas për ta bërë këtë perlë një aset të çmuar të turizmit.

Bukuritë e liqenit, bukuritë panoramike të natyrës, vijnë në këtë promo të kreut të ekzekutivit shqiptar, si një trajtim që qeveria po i bënë kapaciteteve tona turistike, për t’i kthyer ato në një mundësi fantastike për vizitorët shqiptarë, por edhe për ata të huaj që vijnë të shijojnë natyrën dhe të përjetojnë bukuri dhe aventurë.

Në postimin e tij, TRama shkruan: Tushemisht Një pasarelë ujore e projektit të madh të Rilindjes së Tushemishtit, ku bregu dhe liqeni ofrojnë një lidhje panoramike mes tyre??

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT