Monday, July 22, 2024
spot_img

REKTORI ZEQIRI PRANOI BOTIMET MË TË REJA NGA MERITA ABAZI NË HAPJEN E BIBLIOTEKËS SË RE NË UNT

Gjatë hapjes të hapësirave të reja të bibliotekës universitare, rektori i UNT-së Prof.dr. Izet Zeqiri pranoi dhuratat e para për bibliotekën nga autorja Merita Abazi, botim i saj më i ri i titulluar “Nëpër stinët e kohës”.

 

Rektori Zeqiri njëherit falënderoi për prezencën e saj në hapjen solemne të bibliotekës si dhe uroi autoren znj. Merita Abazi për kontributin e dhënë që studentët e UNT-së.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT