Tuesday, June 18, 2024
spot_img

Reshje të dobëta bore në Strazhë, qarkullimi po zhvillohet pa probleme në kushte dimërore

Qarkullimi në rrugët shtetërore zhvillohet pa probleme në kushte dimërore, në rrugë me lagështirë. Reshje të dobëta bore ka në Kodrën e Diellit dhe Qafa e Strazhës. Në afërsi të Stracinit vërehet shfaqja e mjegullës me dukshmëri deri në 70 metra.

LAMM bën me dije se intensiteti i qarkullimit në rrugët rrugore jashtë qendrave të qytetit është mesatar. Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë nuk ka më vonesa për hyrje dhe dalje nga vendi.

 

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT