Friday, July 19, 2024
spot_img

Ronaldo zbuloi se kush ishte rivali i tij më i fortë

Ronaldo Nazario, sulmuesi legjendar brazilian, në një intervistë për “Daily Mail” ka përzgjedhur 11 më të mirët në historinë e futbollit dhe i është përgjigjur pesë pyetjeve për futbollin e sotëm dhe karrierën e tij.

Kush do ta fitojë EURO 2024?

Um… Um… Unë mendoj se Spanja do ta bëjë këtë.

Cili është mbrojtësi më i mirë me të cilin keni luajtur?

Paolo Maldini.

Sulmuesi më i mirë në botë?

Kylian Mbappe.

Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo?

Messi.

Kush do ta fitojë Premier League?

Manchester City.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT