Sunday, May 26, 2024
spot_img

Sekretariati për Punë dhe Politikë Sociale në BDI mbajti takimin e fillimvitit, u diskutuan planet për programin e 4 viteve të ardhshme

Sekretariati për Punë dhe Politikë Sociale në kuadër të Bashkimit Demokratik për Integrim, dje ka organizuar takim konstruktiv.

Sipas informacioneve të publikuara për opinionin, në këtë takim të fillimvitit janë diskutuar ide dhe punë që duhet realizuar në 4 vitet e ardhshme, me qëllim mbarëvajtjen e të gjitha proceseve në shtet.

Njoftimi i plotë:

Sot Sekretariati për Punë dhe Politikë Sociale në kuadër të partisë sonë BDI organizoi një takim konstruktiv.

Në këtë takim pjesëmarrësit diskutuan ide të shumta si dhe realizimi i tyre në 4 vitet e ardhshme.

Takimi përfundoi me ndarjen e ideve progresive për përmirësimin e sistemeve në shtet, si dhe me një konkluzion të përbashkët se secili prej të pranishmëve si palë relevante të interesit ka për qëllim mbarëvajtjen e të gjitha proceseve në shtet.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT