Saturday, June 15, 2024
spot_img

Shërbimet postare dhe korrier janë bërë më të shtrenjtohen

Në të njëjtën periudhë, çmimet e shërbimeve në sektorin e Informacionit dhe Komunikimit shënuan rënie prej 0.7 për qind në sektorin e Telekomunikacionit.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT