Saturday, April 20, 2024
spot_img

Sherr në një pikë karburanti në Tetovë

41-vjeçari B. R. nga Siniçani i Tetovës, mbrëmjen e djeshme, në orën 21:00, ka raportuar në SPB Tetovë se rreth orës 17:30 në Pirok, në një pikë karburanti, është sulmuar fizikisht nga 53-vjeçari S. J. nga Bogovina e Tetovës, dhe sulmit i është kundërpërgjigjur.

Policia njofton se po zbardh dhe dokumenton rastin.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT