Monday, July 22, 2024
spot_img

Sot u bashkua i gjithë Fronti i fitores kundër Rusisë, pro Europës

Mijëra mbështetës, aktivistë dhe qytetarë të shumtë sonte kishin stërmbushur sallën “Rinia” në Gostivar” me rastin e firmosjes së marrëveshjes për koalicionim të Aleancës për Shqiptarët me Frontin Evropian të kryesuar nga Bashkimi Demokratik për Integrim.

 

I pari që foli ishte presidenti në ardhje, Bujar Osmani, ndërsa theks të veçantë vuri në rëndësinë e bashkimit në një Front që synim ka rrugën evropiane të shtetit dhe drejtësi e barazi për të gjithë qytetarët, pa dallim etnie.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT