Tuesday, June 25, 2024
spot_img

Sulmuesi i Sivasspor , Rey Manaj është pezulluar për ndeshjen e Galatasaray

Futbollisti i Sivasspor, Rey Manaj është pezulluar për shkak të kartonit të verdhë të marrë në ndeshjen e Kayserispor dhe nuk do të mund të luajë në ndeshjen e Galatasaray .

Para ndeshjes kundër Kayserispor në Sivasspor , 4 lojtarë ishin në limitin e kartonit të verdhë. Uğur Çiftçi , Caner Osmanpaşa , Samu Saiz dhe Rey Manaj ishin emrat në limitin e kartonit në ndeshje.

Manaj, i cili mori një karton të verdhë në minutën e 90-të të ndeshjes, u pezullua. Lojtari 26-vjeçar i suksesshëm nuk do të mund të luajë në ndeshjen e Galatasaray-t që do të luajë në shtëpi.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT