Friday, June 14, 2024
spot_img

Taravari godet Selën : Largim nga Puna? Më të gëzuar se kurrë se Ndryshimi ka Nis!

Pas iniciativave të sotme nga ASH-ja grupacioni i Ziadin Selës për të shkarkuar ministrat Mexhiti dhe Aizi ka reaguar me anë të  një statusi Arben Taravari, kryetar aktual i ASH-së.

Status i facebook:

 

Ata po na largojnë nga puna se ne duam Ndryshimin

…ne ju themi më të gëzuar se kurrë se Ndryshimi Ka Nis!

8 Maj…afër, shumë afër!

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT