Saturday, April 20, 2024
spot_img

Taravari i reagon Selës: Erdhi dita e sotme dhe i nxorri ata qartësisht zbuluar!

Dhe ata thonin se donin të dilnin vetëm. Ata thonin se nuk e shkelin kurrë fjalën dhe idealet e tyre…derisa…erdhi dita e sotme dhe i nxorri ata qartësisht zbuluar!

 

 

Jam krenar për Zgjedhjen Time Krah Popullit Tim! 100 herë e kisha Bërë të Njëjtën!

8 Maji Është N’Derë!

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT