Tuesday, June 25, 2024
spot_img

Taravari: Kënaqësi të mirëpres sot në Aleancën për Shqiptarët, Profesorin e nderuar Mersim Maksuti

Status i Arben Taravarit: 

Profesori Mersim Maksuti është ligjërues në disa universitete dhe ekspert i të Drejtës kushtetuese, hartues i shumë ligjeve dhe njohës i mirë i rrethanave politike.

 

 

Nga sot, ai kontributin e tij do të vazhdojë ta japë në të mirën e përgjithshme dhe të ardhmen më të mirë për të gjithe ne me Ndryshimin e 8 majit.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT