Saturday, May 18, 2024
spot_img

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

Kandidati për President nga radhët e koalicionit VLEN thekson se BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm. Si partner i besueshëm, ne bashkëpunojmë ngushtë me ta dhe jemi të gatshëm të luajmë rolin tonë në ruajtjen e paqes dhe sigurisë në botë përkrah tyre.

“BE, SHBA dhe NATO janë aletet tanë të pazëvendësueshëm. Si partner i besueshëm, ne bashkëpunojmë ngushtë me ta dhe jemi të gatshëm të luajmë rolin tonë në ruajtjen e paqes dhe sigurisë në botë përkrah tyre. Siguria jonë është e përbashkët. Maqedonia e Veriut nuk konsumon siguri, ne prodhojmë siguri” – theksohet në programin e Arben Taravarit.

https://www.facebook.com/arbentaravari.mk/posts/pfbid022i4gBeDyCr2q1q6UXT8n3yD6NpobrZivmdMYW3UYPYoRVSWDqSnmweVEQqzrgTRZl

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT